Dün TEMi bu kaza kilitledi

TEM Otoyolu Selimpaşa mevkiinde onlarca aracın karıştığı zincirleme kaza amatör kameraya yansıdı.

Dün TEMi bu kaza kilitledi
banner150

 

Yolcu otobüsündeki bir yolcunun çektiği görüntülerde kaza anı kameraya yansırken kısa bir süre sonra arkadan gelen bir araç yolcu otobüsüne çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle otobüste kısa süreli panik yaşanırken bazı yolcuların ağladığı görülüyor.

 

TEM Otoyolu Selimpaşa mevkiinde dün öğle saatlerinde meydana gelen zincirleme kazada onlarca araç birbirine girmişti. 50 metre arayla meydana gelen iki ayrı kazada onlarca araç birbirine girmiş, çok sayıda kişi yaralanmıştı. TEM Otoyolu’nun kapanmasına neden olan kazalar nedeniyle itfaiye ekipleri de saatler sonra olay yerine ulaşabilmişti. Zincirleme kaza, cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, tipi nedeniyle görüş mesafesinin düştüğü görülürken, hızla gelen bir otomobilin öndeki TIR’ın altına girdiği kameraya yansıyor. Görüntülerin çekildiği otobüste bulunanlar kazanın şaşkınlığını yaşarken, bu kez arkalarından gelen bir araç kendi araçlarına çarpıyor. Otobüste bulunanlar büyük korku yaşarken, “Sakin olun, aşağıya inmeyin” sesleri duyuluyor. Bu sırada araçta bulunan genç bir kız da gözyaşlarına boğuluyor. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.