Dulkadiroğlu Belediyesi'nden diyaliz hastalarına anlamlı destek

KABODER binası olarak kullanılan ve mülkiyeti Dulkadiroğlu Belediyesi'ne ait olan taşınmaz meclis kararıyla bedelsiz olarak 4 yıllığına yeniden KABODER'in hizmetine tahsis edildi.

Dulkadiroğlu Belediyesi'nden diyaliz hastalarına anlamlı destek

Kahramanmaraş Merkez İlçe Dulkadiroğlu Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Necati Okay başkanlığında gerçekleştirildi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis salonunda gerçekleştirilen toplantı saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Yoklama ve tutanak özetlerinin okunmasının ardından gündem maddeleriyle devam etti.

 

Dulkadiroğlu sınırları içerisinde bulunan, tapuda Fevzipaşa mahallesi 947 ada 33 parsel numaralı mülkiyeti Dulkadiroğlu Belediyesi'ne ait olan taşınmaz İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nün değerlendirmeleri sonunda Kahramanmaraş Böbrek ve Diyaliz Hastaları Derneği (KABODER)'e bedelsiz olarak tahsis edildi.

 

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'da konuyla ilgili gösterdikleri hassasiyeti dile getirdi. Meclis üyelerinin de aynı hassasiyeti sergilemesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Okay, meclis üyelerine teşekkür etti. Meclis toplantısında şu konular görüşülerek karara bağlandı:

 

Arsa takasının görüşülmesi teklifi görüşülerek karara bağlandı. Mülkiyeti Belediyemize ait hisseli parsellerin satışının yapılması teklifi görüşülerek karara bağlandı. İmar Plan Tadilatlarının görüşülmesi teklifi görüşülerek karara bağlandı. Gündem dışı maddeler görüşülerek karara bağlandı.

 

Görüşmelerin ardından Başkan Okay 2 Eylül Çarşamba günü toplanmak üzere toplantıyı sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE