Düğün konvoyunda maganda dehşeti

Bir düğün konvoyundaki minibüste bulunan 12 yaşındaki çocuk, maganda kurşunuyla hayatını kaybetti.

Düğün konvoyunda maganda dehşeti
banner150

 

Adana'da bir düğün konvoyundaki minibüste bulunan 12 yaşındaki çocuk, maganda kurşunuyla hayatını kaybetti.

 

Alınan bilgiye göre, Yüreğir ilçesi Başak Mahallesi'nde oturan İbrahim Aşan'ın 2 gün önce başlayan düğünü bugün maganda kurşunuyla bitti. Yamaçlı Mahallesi'nde öğleden sonra saat 15.00 sıralarında gelini alan konvoy, Yeşilbağlar Mahallesi'ne geldiği sırada konvoydan havaya rastgele silahlar ile ateş edilmeye başlandı. Bu sırada damadın akrabalarının içinde bulunduğu 01 JJ 044 plakalı minibüsün arkasında bulunan 12 yaşındaki Ahmet Vadi, maganda kurşunuyla yaralandı. Aracın arka camının altından giren mermi Ahmet Vadi'nin göğsünden girip sırtından çıktı.

 

Minibüsün sürücüsü, yaralanan çocuğu Süleyman Vahit Caddesi'ndeki sağlık kabinine götürdü. Burada çocuğa ilk müdahalesi yapıldıktan sonra olay yerine çağrılan ambulans ile Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Küçük Ahmet burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

 

Olayı duyan baba İbrahim ve anne Sara Vadi ile yakınları geldikleri hastane önünde gözyaşı döküp feryat etti. Anne Sara Vadi baygınlık geçirince sedye ile acil servise götürülerek müdahale edildi.

 

Olayla ilgili damat, düğün sahipleri, minibüsün sürücüsü ile görgü tanıkları ifadelerine başvurulmak üzere Köprübaşı Polis Merkezi'ne götürüldü. Bu arada çocuğunu maganda kurşunuyla vurulduğu minibüs de polis merkezine çekildi. Olay Yeri İnceleme ekipleri aracı inceledi.andayı tespit edip yakalamak için çalışma başlattı.

 

FATİH KEÇE / ADANA

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2015, 08:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.