Dinlene dinlene soydu

Bir kargo firmasının şubesine giren hırsız, müşterilere teslim edilmeyi bekleyen çok sayıda elektronik eşyayı çalarak kayıplara karıştı.

Dinlene dinlene soydu
banner150

 

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bir kargo firmasının şubesine giren hırsız, müşterilere teslim edilmeyi bekleyen çok sayıda elektronik eşyayı çalarak kayıplara karıştı.

 

Edinilen bilgiye göre, kimliği belirsiz bir kişi, Ceyhan Mahallesi Devlet Hatun Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir kargo firmasının şubesine, saat 22.20 sıralarında zorlayarak açtığı tuvalet penceresinden girdi. İlk olarak çekmecelere yönelen hırsız, daha sonra müşterilere teslim edilmek üzere bekleyen kargo paketlerine yoğunlaştı. İşyeri içerisinde farklı bölümlere yerleştirilmiş kargo paketlerini kontrol ettikten sonra açan hırsız, zaman zaman yere ve sandalyeye oturarak paketleri inceledi. Yaklaşık 1 saat kaldığı işyerinden cep telefonu ve tablet bilgisayar gibi elektronik eşyaları çalan hırsız, girdiği pencereden çıkarak kayıplara karıştı.

 

İşyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilen hırsızlık olayı ise, çalışanların sabah kargo şubesini açmaya gelmesiyle ortaya çıktı. Kargo paketlerinin parçalandığını ve etrafın dağınık olduğunu gören çalışanlar durumu polise bildirdi. Yapılan ilk incelemede hırsızın saat 22.19 gibi işyerine girdiği ve 23.00’ten sonra da olay yerinden ayrıldığı belirlendi.

 

Polis, geride bıraktığı izler ve güvenlik kamerasındaki eşkal üzerinden hırsızın kimliğini tespit etmeye çalışıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2015, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.