Dilenci gasp etti

Parkta dilenen bir kişi, kendisine 5 lira para veren üniversiteli iki arkadaşın 5 dolar ile 20 lirasını gasp ettikten sonra yakalandı.

Dilenci gasp etti
banner150

 

Adana'da, parkta dilenen bir kişi, kendisine 5 lira para veren üniversiteli iki arkadaşın 5 dolar ile 20 lirasını gasp ettikten sonra yakalandı.

 

Edinilen bilgiye göre, olay, Seyhan ilçesi Reşatbey mahallesinde meydana geldi. Merkez Park'ta gezen üniversite öğrencisi B. A. ile arkadaşı G. A., bir süre sonra dinlenmek için bir banka oturdu. Bu arada, arkadaşların yanlarına gelen bir kişi, "Ben açım Allah rızası için bana para verin" dedi. Bunun üzerine B. A., şahsa 5 lira para verdi. Ancak şahıs, 5 lira parayı az bularak, "Başka para yok mu biraz daha ver" dedi. B.A da olmadığını söyleyince şahıs elini arkasına götürerek üzerinde ne kadar parası varsa vermesini istedi. Bunun üzerine korkan B.A., kız arkadaşının yanındaki 5 dolar ile kendi cebindeki 20 lirayı şahsa verdi. Bunun üzerine şahıs kaçarak parktan uzaklaştı. B.A. de, hemen polisi aradı. Olay yerine gelen ekipler verilen bilgi doğrultusunda zanlı Erkan T'yi (19) yakaladı.

 

Emniyete götürülerek sorgulanan zanlı, gasp iddiasını yalanladı. Üniversiteli iki gencin teşhis ettiği zanlı sorgusunun ardından çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.