Denizli'de yasaklar ve kısıtlamalar kalktı mı?

'Yerinde karar' döneminin ilk kabine toplantısı yapıldı. Toplantı sonrası Erdoğan önemli açıklamalar yaptı. Denizli'de yasaklar ve kısıtlamalar kalktı mı? soruları kentte yaşayan vatandaşlar tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Biz de Denizli'deki vatandaşlarımız için bu merak edilenleri derledik. Detaylar haberimizde...

Denizli'de yasaklar ve kısıtlamalar kalktı mı?

Tüm Türkiye'de gözler, bugünkü 'yerinde karar' döneminin ilk kabine toplantısına çevrildi. Toplantıda düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli olarak dört kategoriye ayrılan illerdeki risk durumuna göre normalleşme kararı alındı. Bu doğrultuda; Orta risk grubunda yer alan Denizli'de ise yasağın kalkıp kalmadığı kentteki vatandaşlar tarafından yoğun olarak araştırılmaya başlandı.

Peki, Denizli'de yasaklar ve kısıtlamalar kalktı mı? Kabine Toplantısı neticesinde hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağı saatleri ve diğer değişiklikler ilgili tüm detayları kanalmaras.com'dan öğrenebilirsiniz

Denizli'de ikamet eden vatandaşlar Erdoğan'ın 'Mart ayını bekleyin' demesinin ardından o gün geldi çattı. 81 kentte uygulanan hafta sonu sokağa çıkma yasağının sona ereceği tarih, vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.

Kabine Toplantısı kararları arasında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar, restorantlar, çay ocakları gibi yerler için yeni kararlar verilirse haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

HAFTA SONU YASAKLARI KALKTI MI?

20 yaş altı vatandaşlar gün içinde 13:00-16:00 saatleri arasında dışarıya çıkabiliyor. Diğer kalan saatlerde ise sokağa çıkmak yasak.

65 yaş üstü vatandaşlar gün içinde 10:00-13:00 saatleri arasında dışarıya çıkabilir. Diğer kalan saatlerde ise sokağa çıkma yasak.

DENİZLİ NÜFUSU:
Denizli nüfusu bir önceki yıla göre 3.707 artmıştır.

Denizli nüfusu 2020 yılına göre 1.040.915'dir.

Bu nüfus, 518.742 erkek ve 522.173 kadından oluşmaktadır.
Yüzde olarak ise: %49,84 erkek, %50,16 kadındır.

NORMALLEŞMEYE EN YAKIN ORTA RİSKLİ OLAN İLLER
Denizli 31.51 - Nüfus: 1 milyon 40 bin 915

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.