Denizli adliyesi önünde dehşet: Eşini öldürüp, baldızıyla bacanağını yaraladı

Denizli'de boşanma davasının görüldüğü adliyede cinnet geçiren K.S., kurşun yağmuruna tuttuğu eşini öldürüp baldızı ve bacanağını yaraladı.

Denizli adliyesi önünde dehşet: Eşini öldürüp, baldızıyla bacanağını yaraladı

Denizli Adliyesi önünde, boşanma davası çıkışı silahla dehşet saçan 59 yaşındaki K.S. eşine ve yakınlarına kurşun yağdırdı. Yüzlerce kişinin şaşkın bakışları arasında otomobilinden tabancayı peş peşe ateşleyen K.S.'nin kurşunlarına hedef olan baldızı 50 yaşındaki Fadime Boz ve baldızının erkek arkadaşı 53 yaşındaki Ali Avcu öldü, eşi Şengül S. ağır yaralandı. K.S., daha sonra başına dayadığı tabancanın tetiğine bastı. Ancak mermi kalmayan tabanca ateş almayınca, polis K.S.'yi yakaladı.

Denizli'de yaşayan K.S. ve eşi Şengül S., bugün saat 11.30 sıralarında Denizli 4'üncü Aile Mahkemesi'nde görülen boşanma davalarının duruşmasına katıldı. Duruşmanın ertelenmesinin ardından taraflar salondan çıktı. Bu sırada K.S., otomobilinden alıp geldiği tabanca ile adliye önünde eşi Şengül S. ile yanında bulunan baldızı Fadime Boz ve baldızının erkek arkadaşı Ali Avcu'ya kurşun yağdırdı. Büyük panik yaşanırken, K.S. aynı tabancayı bu kez kendi başına dayayıp tetiğe bastı. Ancak, mermi kalmadığı için tabanca ateş almadı. Bu sırada gelen polisler, üzerine atladıkları K.S.'yi etkisiz hale getirip, gözaltına aldı.

ADLİYE BİNASINA SOKULDU
K.S., hemen adliye binasına sokulup, binaya giriş çıkış bir süreliğine kapatılırken, bir yandan da olay yerine ambulans istendi. Yerde kanlar içinde yatan yaralılardan Şengül S., Denizli Devlet Hastanesi'ne, Ali Avcu ise Özel Sağlık Hastanesi'ne kaldırıldı. Olay yerinde yaşamını yitirdiği belirlenen Fadime Boz'u ise sağlık ekipleri, hayata döndürebilmek için çaba gösterdiyse de sonuç alamadı. Başı ve göğsüne 6 kurşun isabet ettiği belirlenen Ali Avcu da kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Yaralılardan Şengül S.'nin de durumunun ağır olduğu, hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.

Polis ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından Fadime Boz'un cesedi, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı. Soruşturma 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 14:42
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.