Dehşete düşüren iddia! 10 aylık bebek...

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 10 aylık bebek annesi ve annesinin erkek arkadaşıyla evde uyuşturucu içtiği sırada dumandan etkilendiği ileri sürüldü ve bebek hastaneye kaldırıldı.

Dehşete düşüren iddia! 10 aylık bebek...
banner150

Sümer Mahallesi'nde yaşayan E.Ç, evde bulunduğu  sırada 10 aylık torunu M.Ç.Ç'nin fenalaşması üzerine Nazilli Devlet Hastanesi'ne  götürdü.

Tedavi altına alınan bebeğin dumandan zehirlendiği tespit edildi. İlk  müdahalesi burada yapılan bebek daha sonra Aydın Kadın Doğum ve Çocuk  Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.

Uyuşturucu dumanından etkilendi iddiası

Anneanne E.Ç'nin polise ilk ifadesinde kızı G.Ç. ve onun erkek  arkadaşı D.Y'nin evde uyuşturucu kullandığını, torununun da uyuşturucudan  etkilenmiş olabileceğini söylediği öğrenildi.

Bunun üzerine anne G.Ç. ile erkek arkadaşı D.Y. gözaltına alındı.  Ayrıca anne E.Ç'den Nazilli Devlet Hastanesi'nde, bebekten de Aydın Kadın Doğum  ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde kan örneği alındığı öğrenildi.

KAYNAK: AA

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2019, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.