Dedeoğlu, Tirşik Gününe katıldı

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, İstanbul Topkapı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Tirşik Günü’nde hemşehrileri tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı.

Dedeoğlu, Tirşik Gününe katıldı

 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, İstanbul Andırınlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından İstanbul’da düzenlenen Tirşik Günü’ne katıldı.

 

 

Mesut Dedeoğlu, İstanbul Topkapı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Tirşik Günü’nde hemşehrileri tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı. Dedeoğlu, burada yapmış olduğu konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi. Dedeoğlu, hemşehri dayanışmasın çok güzel örneklerinden birisini her yıl düzenli olarak yapılan Andırınlılar Tirşik Günü etkinliklerinde yaşadıklarını söyledi.

 

 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili, İstanbul Andırınlılar Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticilerine bu buluşmadan ve düzenlenen etkinliklerinden dolayı teşekkür etti. Kahramanmaraş’ın Türkiye’nin en güzel ilerinden birisi olduğunu da kaydeden Mesut Dedeoğlu, Kahramanmaraş’ın her türlü hizmeti fazlasıyla hak eden bir il olduğunu sözlerine ekledi.        

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE