Danıştay 28 sözleşmeli personel alacak! İşte tüm detaylar...

Danıştay BaşkanlığI çeşitli birimlerde görev yapması için 28 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte tüm detaylar...

Danıştay 28 sözleşmeli personel alacak! İşte tüm detaylar...
banner150

Danıştay 28 sözleşmeli personel alacak. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Danıştay Başkanlığında görev  yapmak üzere 2018 KPSS (B) Grubu puanı ile kurum tarafından gerçekleştirilecek  uygulama ve sözlü sınavı sonucuna göre sözleşmeli personel pozisyonunda 19  hizmetli, 2 sağlık teknisyen yardımcısı 3 aşçı, 2 garson ve 2 bulaşıkçı alınacak.
Personel alımı için başvurular 25 Haziran 2019 Salı günü saat 09.00'da  başlayacak 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü saat 17.00'de sona erecek. Ayrıca  başvurular mesai saatleri içerisinde yapılabilecek.

Adaylar, Danıştay Başkanlığının internet sitesi  "www.danistay.gov.tr"den temin edilecek başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir  şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak "Danıştay Başkanlığı  Üniversiteler Mahallesi DumlupınarBulvarı No: 149 Çankaya/Ankara" adresine  başvurabilecek. Posta, kargo ya da APS ile yapılan başvurular kesinlikle kabul  edilmeyecek.
Öte yandan ilanda, adaylarda aranan şartlar da yer alıyor.

BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: AA

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.