banner232

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın silinen animasyona tepkisi

AK Parti'nin CHP'ye yönelik olarak hazırladığı ''Yalan üretim merkezi'' başlıklı animasyon, dün parti resmi hesabından kaldırılmasıyla ilgili olarak Hadi Özışık, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Partili Hamza Dağ'a çok sert tepki gösterdiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın silinen animasyona tepkisi

Gazeteci Hadi Özışık, AK Parti'nin CHP'ye yönelik 'Yalan üretim merkezi' videosunun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kızdırdığını ifade etti. Özışık, söz konusu animasyon videosunun Erdoğan tarafından hiç beğenilmediğini söyledi. Diğer yandan videonun Erdoğan’ın onayını alıp almadığının bilmediğini de sözlerine ekledi.

HAMZA DAĞ, ERDOĞAN'I ÇİLEDEN ÇIKARDI

HaberTürk'te Hülya Hökenek'in sunduğu 'Enine Boyuna' programına konuk olan İnternetHaber.com Grup Başkanı Hadi Özışık, "Kesin olmayan ve aldığım bir bilgiye göre Sayın Erdoğan bu paylaşımı beğenmemiş, sevmemiş. Çok sert tepki gösterdiğini duydum" dedi.

Özışık, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'a da 'çok sert tepki gösterdiğini' duyduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2021, 09:12
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.