Çocuklarının sözleri şok etkisi yarattı! Tam 49 kez...

Eskişehir'de, olay günü 'çay yap' isteğini kabul etmediği için karısını 49 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığın yargılanmasına başlandı

Çocuklarının sözleri şok etkisi yarattı! Tam 49 kez...
banner150

"Bana küfür etti, 'seni aldattım' dedi" diyerek kendini savunan sanık kadar çiftin çocuklarının savunması da şoke ediciydi. "Babam anneme 'çay yap' dedi, yapmayınca babam da kendine hakim olamadı ve annemi öldürdü" dedi.
Eskişehir 3.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın ilk duruşmasına tutuklu sanık S. D.(36), oğlu O.D., avukatlar ve yakınları katıldı.
Mahkeme Başkanının 'karını neden öldürdün?' sorusuna cevap veren tutuklu sanık S.D., "Psikolojik rahatsızlığım var. Bana küfür etti ve 'seni aldattım' dedi. Bunları benim yüzüme karşı söylüyordu. Olay günü çay yapmasını söyledim. 'Hayır yapmam' diyerek bağırdı. Sonrasını hatırlamıyorum. Olayı nasıl gerçekleştirdim yemin ederim bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

'Babam kendine hakim olamadı öldürdü'

Cinayet sırasında evde olan çocukları O.D. ise olay anını anlattı. Babasından şikayetçi olmadığını söyleyen O.D., "Birlikte yaşıyorduk. Hep kavga ederlerdi. Annem 'sen cinlisin, perilisin' şeklinde sözler söylüyordu. Babam anneme 'çay yap' dedi, yapmayınca babam da kendine hakim olamadı ve annemi öldürdü" diye konuştu.
Mahkeme heyeti tutuklu sanık S.D.'nin mevcut halinin devamına karar verirken, dosyadaki eksiklerin giderilmesi için duruşmayı 2 Kasım tarihine erteledi.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.