Çatıdaki kar otomobili hurdaya çevirdi

Çatılarda biriken kar yığınları tehlike saçarken, kent merkezinde yaklaşık 30 metre yüksekliğindeki bir binanın çatısından düşen kar kütlesi bir otomobili hurdaya çevirdi.

Çatıdaki kar otomobili hurdaya çevirdi
banner150

 

Afyonkarahisar’da çatılarda biriken kar yığınları tehlike saçarken, kent merkezinde yaklaşık 30 metre yüksekliğindeki bir binanın çatısından düşen kar kütlesi bir otomobili hurdaya çevirdi.

 

 

Kentte hafta başından bu yana etkili olan yoğun yağışının etkisiyle kar kalınlığı 51 santime ulaştı. Bununla birlikte çatılardan sarkan kar kütleleri de tehlikeyi beraberinde getirdi. Cumhuriyet Mahallesi Kurtuluş Caddesi'nde yaklaşık 30 metre yükseklikteki 7 katlı binadan sarkan kar kütleleri park halindeki Ahmet Tav’a ait 03 ER 642 plakalı otomobilin üzerine düştü. Araç hurdaya dönerken, çevredekilerin haber vermesi ile bölgeye gelen araç sahibi büyük şaşkınlık yaşadı.

 

Olaya tanık olan esnaf Murat Ekşi, "Kar yağışından dolayı her sene burada 3-4 aracın perte çıktığına tanık oluyoruz, bu sene de bu üçüncü araç. Tatsız bir olay” dedi. Araç sahibi Ahmet Tav, kasko şirketine ve polise haber verdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2015, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.