C.Arroyo'da flaş gelişme!

Galatasaray'dan parasını alamayan Porto Rikolı yıldız Carlos Arroyo'nun menajeri kulübe haber yolladı.

C.Arroyo'da flaş gelişme!
banner150

 

Alacakları bir türlü ödenmediği için sabrı taşan ve birkaç gün önce Galatasaray ile yollarını ayıran Carlos Arroyo, geri dönemk için nabız yoklamaya başladı.
Açık Mert Korkusuz gazatesinin haberine göre; Porto Rikolu oyuncunun menajeri,sarı-kırmızılılara haber yolladı. Menajer, "Paramızı öderseniz tekrar masaya oturabiliriz. Arroyo da dönmeye sıcak bakıyor. Galatasaray'da çok güzel günler geçirdi. Taraftarı da çok seviyor. Yeniden başlayabiliriz" dedi.

 

Yönetim ise durumu Ergin Ataman'ın değerlendireceği ve son kararın ona ait olduğunu belirtti.

 

Bu gelişme üzerine iki farklı görüşün ortaya çıktığı söyleniyor. Bazı yöneticiler "Euroleague'de hiçbir iddiamız kalmadı. Sadece Türkiye Ligi için Arroyo gibi maliyetli bir ismi kadroya katmak bir lüks. Ayrıca çekip giden de o" diyor. Diğerleri ise "Lig şampiyonluğu önemli bir hedef. Arroyo bize bu konuda büyük fayda sağlar" yorumunu yapıyor. Şimdi herkes Galatasaray Liv Hospital'in patronu Ergin Ataman'ın vereceği karara bakıyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.