Çanakkale Tırı Ekinözü'nde

Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesince ilçelerimizde gezmeye devam eden Çanakkale Gezici Tırının bu seferki durağı Ekinözü ilçesi oldu.

Çanakkale Tırı Ekinözü'nde
banner150

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nce Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesince ilçelerimizde gezmeye devam eden Çanakkale Gezici Tırının bu seferki durağı Ekinözü ilçesi oldu.

 

 

 

Ekinözü ilçesinde Abdurrahim Karakoç Bulvarı’nda sergilenen Çanakkale Gezici Tırını Ekinözü Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güzel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Daniye İlik ile öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar ziyaret ettiler.

 

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür Sanat ve Turizm Şube Müdürlüğünce organize edilen Çanakkale Gezici tırının ilçelerine gelmelerinden mutlu olduklarını belirten öğrenciler, tarih kitaplarında okudukları Çanakkale Zaferi’nin nasıl ve hangi şartlarda kazanıldığına dair fikir sahibi olduklarını ifade ettiler.

 

 

Öğrenciler böylesine anlamlı bir hizmetten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkür ettiler.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.