Büyükşehirin borçlarından kesinti yapılmayacak

Kahramanmaraş'ın da aralarında bulunduğu büyükşehir belediyelerinin borçlarına karşılık Kasım-Nisan ayları arasında kesinti yapılmayacak.

Büyükşehirin borçlarından kesinti yapılmayacak
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin de aralarında bulunduğu büyükşehir belediyelerinin borçlarına karşılık Kasım-Nisan ayları arasında kesinti yapılmayacak.

 

Bakanlar Kurulu'nun 2014/7076 sayılı kararı Resmi Gazete'te yayımlanarak yürürlüğe girdi.Resmi Gazete "Ekli “Büyükşehir Belediyeleri, İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bunların Bağlı Kuruluşlarının Borçlarına Karşılık Genel Bütçe Vergi Gelirleri Tahsilat Toplamı Üzerinden Ayrılacak Paylardan Yapılacak Kesintilere İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar”ın yürürlüğe konulması; Başbakan Yardımcılığının 22/12/2014 tarihli ve 38902 sayılı yazısı üzerine, 2/7/2008 tarihli ve 5779 sayılı Kanunun 7 nci maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 22/12/2014 tarihinde kararlaştırılmıştır" denildi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2014, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.