Büyükşehirden asfalt çalışması

Kahramanmaraş'ta asfalt sezonu da açıldı ve Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, asfaltsız ve yeni açılan yolları asfaltlamaya başladı.

Büyükşehirden asfalt çalışması

 

Baharın gelmesi ile birlikte Kahramanmaraş'ta asfalt sezonu da açıldı ve Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, asfaltsız ve yeni açılan yolları asfaltlamaya başladı.

 

 

Onikişubat İlçesi sınırları içerisinde kalan Sait Zarifoğlu Caddesi'ni Sandalzade Bulvarına bağlayan ve yeni düzenlenen yol bu sabahtan itibaren asfaltlanmaya başlandı. Hayrullah Mahallesi Sait Zarifoğlu Bulvarı'nın 19014 sokak üzerinden Sandalzade Bulvarına bağlayan yeni kavşak düzenlemesi bir süredir yapılıyordu.

 

 

Yolun tamamlanması ve orta refüjün düzenlenmesinin ardından da bu sabahtan itibaren asfaltlama işlemine başlandı. Gün içerisinde asfaltlama işleminin tamamlanması beklenirken; bir iniş ve bir çıkış şeridi olarak yapılan yolda, ayrıca sola dönüş için de ayrı bir düzenleme yapıldı. Zaman zaman trafiğe kapanan yolun, asfaltlama işleminin ardından yeniden trafiğe açılacağı belirtiliyor.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.