Buradan Meloya Kapak Olsun

Gaziantepsporlu futbolcu Erdem Şen, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Buradan Meloya Kapak Olsun

Gaziantepsporlu futbolcu Erdem Şen, Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada, "Maça iyi başladık, şahsen ilk yarı top bizde kaldı. Daha çok pozisyon için pas yapmaya çalıştık. Bence ilk yarı Beşiktaş'ı iyi karşıladık" dedi.

İkinci yarı ise Beşiktaş'ın baskısıyla biraz geri çekilerek savunma yaptıklarını anlatan Erdem Şen, kontra ataklarla golü aradıklarını belirtti. Erdem Şen, şöyle şunları kaydetti:

"Son saniyede o kontrayı yakaladım ama o golü atamadım. 1 puan iyi ama golü atsaydım 3 puanla dönmek vardı. Üzgünüm. Anneler Günü'nde golü de atamadım. Anneme sözüm vardı, nasip. Mesafeyi tam olarak bilmiyorum bayağı koştum. Topu bekledim. Sağ ayağımla kapatmak istedim, belki sol ayağımla kapatsam gol olabilirdi. Top sert geldi, sağ ayağımın topuğuna çarptı, o yüzden direğe çarpıp dışarı çıktı."

"Buradan Melo'ya kapak olsun o zaman"

Bir muhabirin, "Ligden düşme ihtimaliniz de, Avrupa kupalarına katılma iddianız da yok. Geçen haftalarda Felipe Melo, 'Umarım diğer takımlara karşı da böyle mücadele ederler' diye bir açıklama yapmıştı. Ne diyorsun?" sorusuna ise Erdem Şen, "Buradan Melo'ya kapak olsun o zaman. Bence mücadele ettik" yanıtını verdi.

 
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE