Bülent Arınçdan veda gibi konuşma

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, KIRSİAD (Kırşehir İş Adamları ve Sanayicileri Derneği) toplantısında siyasete veda eder gibi konuşma yaptı.

Bülent Arınçdan veda gibi konuşma
banner150

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, sağlığında Osman Bölükbaşı'yı çok dinledim ondan çok konuşmaya başladım dedi.

Arınç konuşmasında, "1950 yılından bu yana Türk Siyasi hayatını yakından takip eden bir kardeşinizim. 40 Seneden beri siyasetle ilgileniyorum. 19 yaşında Hukuk Fakültesi öğrencisi bir genç iken bu işe sevda duydum başladım. Rahmetli Erbakan hocamın yanında gençlik kollarında çalıştım. Milli Selamet Partisinde İl Başkanlığı yaptım. Refah'dan bu yana da 5 dönemdir parlementodayım. Milletvekiliyim, kaldı şu arada altı ayımız Allah hayırlı uzun ömür verirse gençlere yerimizi terk edeceğiz. Bize bu kadar yeter kardeşim. Birazda kendimize gelelim işimize bakalım dinlenelim siyasete dışarıdan katkı sağlayabilirsek sağlayalım diyeceğiz. Ama bu yıllar içerisinde çok gördüm geçirdim eskiye ait çok okudum siyasetçileri de çok iyi bilirim. Sağlığında iken rahmetli Osman Bölükbaşı'yı da Manisa da CMKP Genel Başkanı iken dinlemiştim. Konuşmasını sevmiştim belki o sevdiğim konuşmasından dolayı bende ondan çok konuşmaya başladım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.