Bu defa da Bilecik'te intihar şovmeni sahneye çıktı

Türkiye’nin birçok yerinde işsiz olduğu bahanesi ile intihar girişimde bulunan H.İ. , bu defa da Bilecik'te Hamsu Köprüsü’ne çıkarak aynı şovunu yaptı.

Bu defa da Bilecik'te intihar şovmeni sahneye çıktı
banner150

H.İ. işsiz ve borçları olduğunu belirterek Bilecik merkez Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan ve Hamsu deresini iki akasını birbirine bağlayan Hamsu Köprüsü’nün korkuluklarına çıkarak intihar girişimine kalkıştı. Köprü korkuluklarına tutunan ve yaklaşık 60 metreden aşağı sallanan İ.'yi kurtarmak için emniyet görevlileri uzun uğraş verdi. Bilecik Valisi ile görüşme isteğini yerine getireceklerini belirten polis ekipleri köprü korkuluklarında duran H.İ.'yi alttan ayaklarını tuttu ve köprüde korkuluk vazifesi gören telleri keserek açtıkları delikten yukarı çekerek kurtardılar.

Bu arada olayı gören Fevzi Pehlivan adlı vatandaş, intihara kalkışan H.İ.'ye iş sözü verirken, ambulansa bindirilmeden önce şahsa da bir miktarda para verdi. H.İ. bunun üzerine Fevzi Pehlivana dönerek, "Allah işini rast getirsin" diyerek cevap verdi.

(Kaynak: İHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.