Böyle sürücüler de var çarptığı kadının elini öpüp özür diledi

Bilecik’te geri geri gelen bir otomobilin çarptığı 80 yaşındaki kadın kazayı ufak sıyrıklarla atlatırken, yaralının başından bir an olsun ayrılmayan sürücü, ambulansa konulurken de elini öperek özür diledi.

Böyle sürücüler de var çarptığı kadının elini öpüp özür diledi

Kaza bugün merkez Teyfikbey Caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde üstünde aracı ile geri manevra yapan Muhittin Onur'un kullandığı 11 EP 098 plakalı otomobili, yolda karşıdan karşıya geçmek üzere olan Fatma Metin (80)’e çarptı. Çarpmanın sonucu kazayı hafif sıyrıklarla atlatan yaşlı teyze kazanın şokunu üzerinden bir müddet atamadı. Olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri yaşlı teyzeyi ambulansa bindirirken, otomobil sürücüsü, başından ayrılmadığı yaşlı teyzeden özür dileyerek sarıldı ve elini öptü. Yaşlı teyze ise, “80 yaşındayım ben çocuklarımı ne diyeceğim ben” diyerek karşılık verdi. 


Fatma Metin, sağlık ekipleri tarafından Bilecik Devlet Hastanesi kaldırılırken, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Otomobil sürücüsü trafik ekiplerinin alkol ve gerekli evraklarını inceledi. Ekipleri çevredeki görgü tanıklarının ifade başvurarak, olayın aydınlatmaya çalıştı. 


Ayrıca sürücünün, 112 Acil Servis ekiplerine "Teyzenin sağlık güvencesi yoksa bütün masraflarını ben ödeyeceğim" demesi vatandaşların taktirini topladı. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE