Bir gecede futbol oynamayı mı unuttu?

Sırplar çok ağır bir yazı yayınlayarak, Fenerbahçeli Milos Krasic'in içinde bulunduğu duruma öfke saçtılar.

Bir gecede futbol oynamayı mı unuttu?
banner150

 

Fenerbahçe'nin kadro dışı futbolcusu Milos Krasic ile ilgili ülkesinde öfke dolu bir yazı yayınlandı. Sırp basınında 'Türkler Milos'u öldürdü' başlığıyla verilen haberde, sarı-lacivertlilerde B takımı ile idmanlara çıkan futbolcunun içinde bulunduğu durumun sorumlusu olarak Fenerbahçeli idareciler gösterildi.

 

30 yaşındaki oyuncunun eskiden Sırbistan Milli Takımı'nın değişmez ismi olduğu hatırlatılırken, "Bu inanılmaz ve aynı zamanda kabul edilemez. Türkler Krasicle ve onun kariyeriyle oynuyorlar. A takımda ona yer yok mu? Juventus'tan büyük bir transfer olarak gelmişti. Ne yani bir gecede futbol oynamayı mı unuttu?" denildi.

 

Krasicle ilgili iddialar şöyle devam etti: "Olay tamamen bambaşka. Ortada bir güç gösterisi var. Fenerbahçe'deki bazı kişiler açıkça Krasic'ten hoşlanmıyor. O da 2.3 milyon euroluk yıllık ücretinden feragat etmek istemiyor. Krasic zalim Türklerin merhametine kalmış durumda".

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2015, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.