Belediyelere çöp kamyonu

TBB; sınırlarında mülteci bulunan belediyelere destek olmak amacıyla düzenlediği programda Kahramanmaraş Merkez İlçe Dulkadiroğlu Belediyesi’ne bir adet çöp kamyonu hediye etti.

Belediyelere çöp kamyonu

 

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) sınırlarında mülteci bulunan belediyelere destek olmak amacıyla düzenlediği programda Kahramanmaraş Merkez İlçe Dulkadiroğlu Belediyesi’ne bir adet çöp kamyonu hediye etti.

 

 

Suriye ve Irak’ta yaşanan iç savaş nedeniyle Türkiye’ye sığınan mültecileri bünyesinde barındıran illere bir destek de Türkiye Belediyeler Birliği’nden geldi. Ankara’da düzenlenen programda sınırlarında mülteci barındıran illere Türkiye Belediyeler Birliği tarafından çöp kamyonu hediye edildi.

 

 

Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş’ın da katıldığı programda Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, hediye edilen çöp kamyonunun anahtarını teslim aldı. Başkan Okay, bu anlamlı destek için Türkiye Belediyeler Birliği’ne teşekkür ederek aracın hayırlı olmasını diledi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2015, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.