Başkonuş yaylasındaki Bungalov Evleri

Kahramanmaraş'a 50 km uzaklıkta bulunan Başkonuş yaylasında yapılmaya başlanılan Bungalov Evleri konaklama hizmetine hazır hale getiriliyor.

Başkonuş yaylasındaki Bungalov Evleri
banner150

Kahramanmaraş, doğal güzellikler bakımından çok zengin ve şanslı bir ilimizdir. Başkonuş Yaylası Kahramanmaraş'ın en gözde, yemyeşillikler içerisinde bir tabiat harikasıdır. Kahramanmaraş-Andırın karayolunun 50. km'sindedir. Rakımı 1850 metredir. Yazın çok serindir. Piknik yapmaya müsait geniş yerleri mevcuttur. Yemyeşil çimen kaplı küçük bir platonun her iki yamacı çam, mezdeği, kamalak ve meşe ağaçları ile kaplıdır. Geyiklerin tabiata bırakıldığı, tertemiz havası, soğuksuları ve yemyeşil ormanları birbirleriyle adeta kucaklaşmış durumdadır. Kışın dağ turizminin, yazında piknik ve spor turizminin yapıldığı seçkin bir yer olan başkonuş yaz sezonuna çok iddialı bir şekilde hazırlanmaktadır.

Başkonuş yaylasını Orman İşletme Müdürlüğünden kiralayarak işletmeciliği alan kamuoyunun yakından tanıdığı Serdar Erdoğan Yılmaz tarafından buraya konaklama ve dinlenme "Bungalov evleri" yaptırılmaya başlanılmış yöre halkının ve çevre illerin insanlarının hizmetine sunulmasına çalışılmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.