Başkan Okumuş; Hiçbir kalleş saldırı, hiçbir hain pusu Milletimizi bölemez...

Ankara'da yaşanan bombalı terörist saldırı ile ilgili kınama mesajı yayınlayanTürkoğlu İlçe Belediye Başkanı Osman Okumuş;"Ankara'da ve Diyarbakır'da birliğimize beraberliğimize ve kardeşliğimize yönelik hainlerce yapılan terörist saldırılarını şiddetle lanetliyorum" dedi.

Başkan Okumuş; Hiçbir kalleş saldırı, hiçbir hain pusu Milletimizi bölemez...

Ankara'da yaşanan bombalı terörist saldırı ile ilgili kınama mesajı yayınlayanTürkoğlu İlçe Belediye Başkanı Osman Okumuş ;  "Ankara'da ve Diyarbakır'da birliğimize beraberliğimize ve kardeşliğimize yönelik hainlerce yapılan terörist saldırılarını şiddetle lanetliyorum. Necip Milletimiz adı her ne olursa olsun bu tür terörist ve yandaşlarına asla müsamaha göstermemiştir. Hainler bilmelidir ki, vatan savunması için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz Türk Ulusunun yüreğinde sonsuza dek yaşacaklardır. Milletimiz, tarihini kahramanlık destanlarıyla yazmış, bağımsızlığını kahramanca mücadele veren, bu uğurda gözünü bile kırpmadan canını veren şehitleriyle kazanmıştır. Hiçbir kalleş saldırı, hiçbir hain pusu milletimizi bölemez, beraber yaşama kararlığından, bölünmez bütünlüğünden döndüremeyecektir.

 

Unutulmamalıdır ki,   terörden beslenenler yine terörün döktüğü kanlarda boğulacaktır.

 

Bizlere tarifsiz acılar yaşatan bu hain saldırıları şiddet ve nefretle kınıyorum. Vatan uğruna bir an bile tereddüt etmeden canını ortaya koyan Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyor, kederli ailelerine sabır, ayrıca çıkan çatışmalarda yaralanan tüm askerlerimize de acil şifalar diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE