Başkan Okay'dan hayırlı olsun ziyareti

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Vergi Dairesi Başkanı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri, Necip Fazıl Hastanesi Hastane Müdürü ve Necip Fazıl Hastanesi Yöneticisini makamında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

Başkan Okay'dan hayırlı olsun ziyaretiDulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Vergi Dairesi Başkanı Abdullah Coşkuner’i, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Semih Yancar’ı, Necip Fazıl Hastanesi Hastane Müdürü İbrahim Palabıyık’ı ve Necip Fazıl Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Sami Atilla’yı makamında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.


Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci ve meclis üyeleri Zafer Yaşar ve Mikail Utlu’yla birlikte, yeni görevlerine başlayan Vergi Dairesi Başkanı Abdullah Coşkuner’i, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Semih Yancar’ı, Necip Fazıl Hastanesi, Hastane Müdürü İbrahim Palabıyık’ı ve Necip Fazıl Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Şemi Atilla’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

 

Kahramanmaraş’ta sağlık ve ekonomiyi güçlendiren kurumların yeni yöneticilerine başarılar dileyen Başkan Okay, Dulkadiroğlu Belediyesi olarak bu kurumlarla istişareye her zaman hazır olduklarının da altını çizdi. Ziyarette kurumlar hakkında bilgi alan Başkan Okay, belediye çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE