Başkan Mahçiçek; Birlik ve beraberliğimize yönelik bu terörist saldırıları nefretle kınıyor, lanetliyoruz

Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Ankara'daki terör saldırıları ve Diyarbakır'daki hain saldırı nedeniyle “Birlik ve beraberliğimize yönelik bu terörist saldırıları nefretle kınıyor, lanetliyoruz” dedi

Başkan Mahçiçek; Birlik ve beraberliğimize yönelik bu terörist saldırıları nefretle kınıyor, lanetliyoruz

 

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Birlik ve beraberliğimize yönelik bu terörist saldırıları nefretle kınıyor, lanetliyoruz” dedi.

 

Başkan Mahçiçek, dün akşam Ankara’da bugün ise Diyarbakır’da meydana gelen terör saldırılarına ilişkin mesaj yayımladı. “İnsana dair hiçbir değerle bağdaşmayan bu terörist saldırılar yüreğimizi dağladı” diyen Başkan Mahçiçek, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Terörle mücadeleye kararlılıkla devam eden ülkemiz maalesef yine hainlerin hedefi oldu. Dün akşam başkent Ankara’da bu gün ise Diyarbakır’da 34 vatan evladı şehadete yürüdü, 61 vatandaşımız ise yaralandı. Aslında Türk Silahlı Kuvvetleri personellerimize yönelik yapılan bu saldırıların hedefi aziz milletimizdir. Birliğimize, beraberliğimize ve kardeşliğimize yapılan bu saldırıyı, bu saldırıyı gerçekleştirenleri, onlara destek verenleri lanetliyoruz.

 

Ancak şu unutulmamalıdır ki, verdiğimiz kayıplar yüreklerimizi yaksa da, bizleri asla ve asla ümitsizliğe düşürmeyecek, aksine birbirimize daha da kenetlendirecektir. Bir kez daha Ankara’da ve Diyarbakır’da hayatını kaybeden Silahlı Kuvvetler mensuplarımıza ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. ”

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE