banner232

Başkan Erdoğan: Şu anda İdlib'den 50 bin insan topraklarımıza doğru geliyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, ''Şu anda İdlib'den 50 bin insan topraklarımıza doğru geliyor. Zaten 4 milyon var, şimdi 50 bin kişi daha geliyor'' dedi.

Başkan Erdoğan: Şu anda İdlib'den 50 bin insan topraklarımıza doğru geliyor

Başkan Recfep Tayyip Erdoğan Kuala Lumpur Zirvesi ''Milli Egemenliğin Kazanılmasında Kalkınmanın Rolü'' başlıklı oturumda gazetecilerin sorularını cevapladı. Başkan Erdoğan, ''Güvenli bölge inşa edelim denilince buraya herhangi bir destek vermiyorlar ama silah denince silah geliyor.'' ifadelerini kullandı.

''LAFLA TERÖRLE MÜCADELE OLMAZ''
Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Erdoğan, Suriye'de güvenli bölge konusuna ilişkin ''Güvenli bölge inşa edelim denilince buraya herhangi bir destek vermiyorlar ama silah denince silah geliyor. Şu anda İdlib'den 50 bin insan topraklarımıza doğru geliyor. Zaten 4 milyon var, şimdi 50 bin kişi daha geliyor. 40 milyar doların üzerinde harcama yaptık. Bakıyorsunuz ki Arap Ligi bir toplantı yapıyor Türkiye ile ilişkilerinizi kesin diyor. Biz kimi aldık. Varil bombalarından kaçıyorlardı Türkiye'ye aldık, almayacak mıydık? Aldık. Diyorlar ki 'terörizmle mücadele etmemiz lazım. Nasıl teröristle mücadele edeceğiz' Lafla terörle mücadele olmaz, icraatla olur'' dedi..

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 13:07
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.