Başkan Erdoğan'dan zehir zemberek ''Adnan Oktar'' açıklaması

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, isim zikretmeden Adnan Oktar'la ilgili ilk kez konuştu.

Başkan Erdoğan'dan zehir zemberek ''Adnan Oktar'' açıklaması

İstanbul'da geçtiğimiz haftalarda düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Adnan Oktar ve suç örgütü mensuplarına yönelik her geçen gün farklı bir detay ortaya çıkarken, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan da konuyla ilgili ilk yorum geldi.

Yıllardır pek çok ailenin "Evladımızı elimizden aldı, beynini yıkadı" diyerek suçladığı Adnan Oktar, operasyon sırasında İstanbul Beykoz'daki lüks villasından kaçmaya çalışırken yakalandı. Oktar ve çevresindekilere cinsel saldırı, hürriyetten yoksun bırakma, şantaj, casusluk gibi suçlamalar yöneltiliyor.

ERDOĞAN'DAN İLK KEZ YORUM YAPTI
Habertürk'ün haberine göre, Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Adnan Oktar ile ilgili ilk kez yorum yaptı. Afrika ziyaretinde verdiği röportajda, isim zikretmedi, ama "Son zamanlarda gündeme düşen kişi" diyerek işaret ettiği Adnan Oktar için 'ahlaksız' benzetmesini yaptı. Erdoğan, FETÖ'nün Güney Afrika sorumlusunu anlatırken, isim vermeden FETÖ ile Adnan Oktar örgütü arasındaki benzerliklere işaret etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2018, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.