Bakanlar Kurulu Son Kez Başbakan Erdoğan'ın Başkanlığında Toplanıyor

Bakanlar Kurulu Toplantısı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında 25 Ağustos Pazartesi Günü saat 14.00’da Başbakanlık Merkez Bina’da gerçekleştirilecek.

Bakanlar Kurulu Son Kez Başbakan Erdoğan'ın Başkanlığında Toplanıyor
banner150
Bakanlar Kurulu Toplantısı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında 25 Ağustos Pazartesi Günü saat 14.00'da Başbakanlık Merkez Bina'da gerçekleştirilecek. 10 Ağustos'ta yapılan seçimlerde halkın seçtiği Cumhurbaşkanı olan Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 28 Ağustos'ta düzenlenecek olan törenle Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den görevi devralacak. Perşembe günü Başbakanlık görevini bırakacak olan Erdoğan, son defa Bakanlar Kurulu'na başkanlık edecek. Bakanlar Kurulu, Pazartesi günü saat 14.00'da Başbakanlık Merkez Bina'da toplanacak. "HALEF-SELEF AYNI TOPLANTIDA" Halk oyuyla Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ın yerine 27 Ağustos'ta yapılacak olan kongrede Ak Parti Genel Başkan adayı ve Başbakan adayı olarak gösterilen Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun da Bakanlar Kurulu'nda yer alması bir ilkin gerçekleşmesine sebep olacak. Başbakan Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilecek toplantıda iki Başbakan olacak. - Ankara
Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2014, 00:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.