Bakan Güllüce, Kahramanmaraşta!

Kentsel dönüşüm alanlarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Güllüce, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u cesaretinden dolayı kutladı.

Bakan Güllüce, Kahramanmaraşta!
banner150

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Kahramanmaraş'ta yapılan kentsel dönüşüm alanlarında incelemede bulundu

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, şehir kimliği çalıştayı tanıtım toplantısı için geldiği Kahramanmaraş’ta bir dizi ziyaretlerde bulundu.  Kentsel dönüşüm alanlarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Güllüce, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u cesaretinden dolayı kutladı.

 

İncelemelerin ardından Yedi Güzel Adam dizisinin çekim alanı Kara Lise’yi ziyaret eden Bakan Güllüce, “Grup Başkan Vekilimiz Mahir Ünal ile birlikte Kahramanmaraş’ta kentsel dönüşümle ilgili inceleme yapmak istedik. Bu ziyaretimizde Kahramanmaraş’ta neler yaptığımızın, neler yapacağımızın kontrolünü yapmak istedik. Ayrıca ‘Yedi Güzel Adam’ dizisinden önce de bildiğimiz, yanında olduğumuz insanlar” diye konuştu.

 

Açıklamanın ardından Bakan Güllüce ve beraberindeki heyet, Türkiye Mozaik Corpus’u Sempozyumu'nu ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı. Bakan Güllüce, kentsel dönüşüm alanlarında çalışan işçileri de inşaat alanında ziyaret ederek, sorunlarını dinledi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2015, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.