Babası okula göndermem deyince silahla...

Okuldan geldikten sonra babası ile sohbet eden genç kız duyduğu bu lafın ardından kafasına sıkarak intihara kalkıştı, durumu ağır...

Babası okula göndermem deyince silahla...
banner150

 

İmam Hatip Lisesi öğrencisi 16 yaşındaki G.K. adlı kız, babasının "Artık seni okula göndermeyeceğim" demesi üzerine bunalıma girip tabancayı başına ateşleyerek intihara kalkıştı. Ağır yaralanan G.K., hastanede tedavi altına alındı.Kangal İlçesi'ne bağlı Avşarören Köyü'nde yaşayan İmam Hatip Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi G.K. dün öğleden sonra okuldan çıktıktan sonra eve geldi. Çiftçilik yapan N.K., sohbet ettiği kızına "Artık seni okula göndermeyeceğim" dedi.

 

Babasının bu sözlerine çok üzülen G.K., odasına geçti. Bir süre odasında kalan G.K., babasının evden ayrıldığını duyduktan sonra odadan çıktı. Oturma odasında bir süre Kuran okuyan G.K., daha sonra babasına ait ruhsatlı tabancayı alıp başına dayadı ve tetiği çekti.

 

Silah sesine koşan yakınları tarafından ağır yaralı halde Kangal Devlet Hastanesi'ne kaldırılan G.K., burada yapılan ilk müdahalenin ardından Sivas'taki Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanede yaklaşık 2 saat süren ameliyatın ardından Beyin Cerrahi Bölümü Yoğun Bakım Ünitesi'ne alındı. Genç kızın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtilirken, jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2015, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.