Babacan'dan 'AK Parti'deyken neden bunları söylemediniz?' sorusuna yanıt

Eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan, Bakanlık dönemiyle ilgili kendisine sorulan sorulara yanıt verdi. Cüneyt Özdemir'in ''Bunları AKP'deyken neden söylemediniz?'' şeklindeki sorusuna, ''Çalışma etiğinden dolayı. Aile içi meseleleri dışarıya yansıtmadık'' ifadeleriyle yanıt verdi.

DEVA Partisi Genel Başkanı ve Ekonomi eski Bakanı Ali Babacan, gazeteci Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı.  

Özdemir'in YouTube kanalında canlı yayın konuğu olan Babacan, "Madem işler kötü gidiyordu, bunları AK Parti'deyken neden söylemediniz?" şeklinde yöneltilen soruyu, "Çalışma etiğinden dolayı. Aile içi meseleleri dışarıya yansıtmadık" ifadeleriyle cevapladı. 

Cüneyt Özdemir ayrıca, Babacan'ın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın başarılı olduğu yönündeki açıklamalarının ardından Sağlık Bakanı'nı atayan ismin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi ve Ahmet Davutoğlu ve kendisini de Erdoğan'ın bakan olarak atadığını söyleyerek "Ne değişti?" diye sordu.

Babacan bu soruya ise, "Ben bir görev talep etmedim, tüm atamalar bilgim dışında yapıldı. Kimseye minnet borcum yok" sözleriyle yanı verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2020, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.