Aycan, esnafı gezdi!

MHP'li Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, seçim çalışmaları kapsamında Kahramanmaraş İl Merkezi'nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Aycan, esnafı gezdi!

 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, seçim çalışmaları kapsamında Kahramanmaraş İl Merkezi'nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

 

 

Aday adaylığı çalışmalarını parti teşkilatları ve ilçelere yaptığı ziyaretlerde renklendiren Aycan, sivil toplum kuruluşlarına ve esnafa da ziyaretler gerçekleştiriyor. Sefer Aycan, ziyaretlerde MHP'nin iktidara geldiğinde yaptıklarını anlatırken, kendisinin de o dönemde Kahramanmaraş ve ilçelerine büyük hizmetler yaptığını dile getiriyor.

 

Kahramanmaraş'ın sorunlarının çözümlenemez olmadığını aktaran MHP'li Aday Adayı Aycan, kendisinin sadece seçimden seçime değil, her dönemde partisinde ve şehrinde olduğunu kaydetti. Dün, Kahramanmaraş'ta şehirde esnaf ziyaretlerinde bulunan Aycan, gördüğü ilgiden de memnun kaldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2015, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.