Ateş; Siyasetci tutmayacağı sözleri vermemeli..

CHP Kahramanmaraş onikişubat ilçe Başkanı Ünal Ateş Kanal Maraş Genel Yayın Danışmanı Mustafa Karaaslan'ın sorularını cevapladı.

Ateş; Siyasetci tutmayacağı sözleri vermemeli..

 

Cumhuriyet Halk Partisi Onikişubat ilçe Başkanı Ünal Ateş, Şeyh Ali Sezai Efendi Mezarlığındaki basın toplantısından sonra Kanal Maraş genel Yayın danışmanı Mustafa Karaaslan'ın şu görüntüye bakıldığı zaman Kahramanmaraş'ın geleceğinin katledilmesi demek değil midir? Sorusuna şunları söyledi: " Şimdi üzülerek ifade edeyim ki, Maraş yıllardan beri  ufku dar insanların elinde çar çur olmuş bir memleket. Eğer bir parça düşünme kabiliyeti bir parça doğaya bakma kabiliyeti doğaya bakacak bir çift gözü olan insan olsa şu manzaraya buraya çıkıp baktıktan sonra buranın mezar yeri, mezarlık yeri olarak seçilmesine hiç kimse müsaade etmez." dedi.

 

Karaaslan'ın siyasilerin bugüne kadar verdikleri sözleri tuttukları görülmedi: sorusuna ise Ünal Ateş şunları söyledi; "Şimdi diğer siyasetçileri bilmem, ben verdiğim her sözü tutarım.   Siyasette de bir ilke ve bir yeni bir anlayış getirmek istiyorum bu kent de, bir kere verdiğimiz sözleri tutacağız ikinciside tutamayacağımız sözleri  bu halka vermeyeceğiz" dedi.

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE