Atatürk Havalimanı'nda trajik son!

Kanser hastası olan Döndü Biffiger tedavi için Zürih'e gidecekti. Atatürk Havalimanı'n gelen Döndü Biffiger, oğlu ile beraber dış hatlar gidiş katında uçağı beklemeye başladı.Uçağa yolcu alımı sırasında fenalaştı.

Atatürk Havalimanı'nda trajik son!
banner150

Kanser hastası olan Döndü Biffiger tedavi için Zürih'e gidecekti. Atatürk Havalimanı'n gelen Döndü  Biffiger, oğlu ile beraber dış hatlar gidiş katında uçağı beklemeye başladı.
Uçağa yolcu alımı sırasında  fenalaştı.Sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen Biffiger hayatını kaybetti.
Kanser tedavisi için İsviçre'ye gitmek için Atatürk Havalimanı'na gelen kadın yolcu hayatını kaybetti.
DHA'nın haberine göre kanser hastası olduğu öğrenilen 65 yaşındaki Döndü Biffiger Adana Şakirpaşa Havalimanı'ndan İstanbul Atatürk Havalimanı'na geldi. Zürih'e gitmek için pasaport işlemlerini yaptıran Biffiger, oğlu ile beraber dış hatlar gidiş katında uçağı beklemeye başladı. Uçağa yolcu alımı sırasında Biffiger fenalaştı. Sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen Biffiger hayatını kaybetti. Olay yerine gelen polis ekiplerinin incelemelerinin ardından Biffeger'in cenazesi özel bir hastanenin morguna kaldırıldı.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.