Artan vakalar sonrası yeni tedbirler gelecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama

Cuma namazı çıkışı basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan,''Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?'' sorusuna yanıt verdi

Artan vakalar sonrası yeni tedbirler gelecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama
banner150

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cuma namazı çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Erdoğan burada yaptığı konuşmasından öne çıkan kısımları şu şekilde;

Şu an itibariyle İstanbul salgında en önde gelen illerimizden biri. Çok dikkatli olmak zorundayız. Toplu mekanlardan bulunmayın. Sağlık Bakanı ile çalışmalarımız devam ediyor. Batıya göre salgından çok daha iyi durumdayız ama yeterli değil. 

KARABAĞ MESELESİ

Rusya ne kadar burada çözüm için yer almayı düşünüyorsa Türkiye'de en az Rusya kadar hakkı olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar Minsk 3'lüsü olarak bir karar alamadılar. Eğer Ermenistan Rusya'yı teklif ediyorsa, Azerbaycan da Türkiye'yi teklif ediyor.

LİBYA'DAKİ ATEŞKES

(Libya'da)Yapılan ateşkes anlaşması en üst düzeyde bir ateşkes değil. Daha alt düzeyde bunun kalıcılığı ne kadar olur bunu zaman gösterecek"

S400 KARARI

Bu testler doğrudur, yapıldı, yapılıyor. Amerika'nın bu yaklaşımı kesinlikle bizi bağlamaz. Yaptığımız testleri ABD'ye soracak değiliz. Dolasıyla biz sadece S400 değil, Amerika'dan aldığımız silahların da testlerini yapıyoruz. Yunanistan'ın elinde S300'ler var. Amerika onlara bir şey soruyor mu? Özellikler Rusya'ya ait bir silah olması onları rahatsız ediyor. Biz yolumuza aynen devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.