Arda Turan, Türkiye'ye dönecek mi ?

Atletico Madrid’in ve Milli Takım’ın yıldız futbolcusu Arda Turan, İspanya’da mutlu olduğunu ve kariyerinin sonuna kadar Türkiye’ye dönmeyi düşünmediğini söyledi.

Arda Turan, Türkiye'ye dönecek mi ?
banner150

A Milli Takım hakkında gelen bir soru üzerine Arda, milli takımda oynadıkları oyunun hakkını alamadıklarını ifade ederek, “İzlanda maçı hariç çok iyi maçlar oynadık. Kalan maçlarda elimizden geleni yapıp Avrupa Şampiyonası'na gitmek istiyoruz” dedi.

 

Türkiye’ye futbol oynamak için gelip gelmeyeceği sorulması üzerine yıldız futbolcu, “Kariyerimin sonuna kadar Türkiye'ye dönmeyi düşünmüyorum” yanıtını verdi.

 

Arda Turan, UEFA'nın düzenlediği yılın En İyi 11'i' oylamasındaki durumu hakkında ise "Gidebildiğim yere kadar Avrupa'da devam edeceğim. Bana oy veren herkese de teşekkür ediyorum. İnsanların UEFA oylamasında üzerimde birleşmesi çok onur verici. Herkes ilgisini gösteriyor” ifadelerini kullandı.

 

Atletico Madridli Milli futbolcu Arda Turan, Şampiyonlar Ligi 2. Turu’nda Bayer Leverkusen eşleşmesi için, "Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'a da iyi şanslar diliyorum. Kardeşlerime karşı oynayacağım. Leverkusen iyi oyunculardan kurulu bir takım" dedi.

 

Arda Turan, özel hayatıyla ilgili gelen bir soruya da, “Planlı yaşamıyorum. Her şeyin hayırlısı. Evlilik işleri planlı olmaz. Planla olursa güzel olmaz. Zaten benimle evlenecek olan kişinin aklından şüphe etmek lazım” şeklinde esprili bir cevap verdi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2014, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.