Aras'ın vizyonuna güveniyoruz

Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili aday adayı Bahtiyar Murat Aras, seçim çalışması kapsamında Kahramanmaraş Merdan ahlak kültür ve çevre derneğini ziyaret etti.

Aras'ın vizyonuna güveniyoruz
banner150

 

Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili aday adayı Bahtiyar Murat Aras’ın, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri devam ediyor.

 

 

Aras, seçim çalışması kapsamında Kahramanmaraş Merdan ahlak kültür ve çevre derneğini ziyaret etti. Ziyaret sonrası Türk İslam ve kültür medeniyetinin önemine değinen Aras; “Eğer bu coğrafyada her insan ahlaki ve eğitim anlamında üzerine düşeni yaparsa yetiştireceğimiz nesille de Türk İslam coğrafyasındaki bin yıllık misyonumuzun devamını yetiştirecek bir nesle sahip olma imkânımız olacaktır. Ahlak, kültür ve bilim şeklinde odaklanmış böyle sivil toplum örgütlerinin toplumun yönlendirilmesinde yeni nesillerin ahlaklı, kültürlü, maneviyat ve milli duygularla yetişmesinde bence çok önemli toplumsal rolleri olduğunu düşünüyorum. İnşallah biz siyaseten bu sivil toplum örgütlerimizi yarın mecliste en iyi şekilde temsil edip onlarla bire bir toplumun genel problemleri üzerinde tartışacağız ve onlardan aldığımız fikirleri TBMM’de en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye belirtti.

 

Merdan Ahlak Kültür ve Çevre Derneği Başkanı Av. Timur Borahan ise; “Donanımlı kıpır kıpır vizyonu ve misyonu olan bir kardeşimiz çıktığı bu yolda kendilerine başarılar diliyoruz. İnşallah milletvekili olduğu zamanda şehrimizin problemlerini ülkemizin problemlerini bir halkın sorumluluk duygusuyla yerine getireceğine inanıyoruz.  Kendilerine çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.