Anne-oğul 4 saat arayla hayatını kaybetti

Elazığ’da kalp yetmezliğinden hayatını kaybeden kadının üvey oğlu da acı haberi alır almaz üzüntüsünden kalp krizi geçirip annesinden 4 saat sonra hayata gözlerini yumdu.

Anne-oğul 4 saat arayla hayatını kaybetti
banner150

Tunceli’de yaşayan 9 çocuk annesi 84 yaşındaki Beser Bozkurt, kalp yetmezliği rahatsızlığından dolayı geçtiğimiz Perşembe günü tedavi amaçlı Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastanede 2 gündür tedavi gören anne Bozkurt, dün gece yarısı hayatını kaybetti. Bu sırada Guatr tedavisi için hastanede bulunan Bozkurt’un 72 yaşındaki 5 çocuk babası üvey oğlu İsmail Bozkurt ise yakınlarından acı haberi alır almaz fenalık geçirdi.

Doktorların müdahalesine rağmen İsmail Bozkurt da annesinden 4 saat sonra gece saat 03.00 sıralarında hayatını kaybetti.

Bozkurt ailesinin yakınları bugün Elazığ Eğitim ve Araştırma ile Medical Park Elazığ Hastanesinden anne ve oğlunun cenazelerini alarak son yolculuğuna uğurlamak üzere Tunceli’nin Mazgirt ilçesine götürdü.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2017, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.