Ana caddelerin temizliği Büyükşehir'de

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Şehircilik Daire Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan ana artellerin temizlik işleri 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren büyükşehir uhdesine geçti.

Ana caddelerin temizliği Büyükşehir'de
banner150

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ilçelerdeki ana artellerdeki refüjlerin bakım temizliğine başladı.

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Şehircilik Daire Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan ana artellerin temizlik işleri 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren büyükşehir uhdesine geçti. Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü’nce yapılan açıklamada; şu bilgiler verildi:

 

 

“İlçelerimizde ana artellerin temizlik işleri müdürlüğümüz ekiplerine geçtiği için bütün ilçelerimiz de incelemelerde bulunularak oralarda çalışacak olan personellerle tanışılarak yeni elbiseleri takdim edilmiş ve konu hakkında bilgilendirmeler yapılmıştır.

 

Bahse konu tarihten itibaren tüm ilçelerimizde ana artellerin temizlik işleri Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılacak. Aynı zamanda ana artellerdeki refüjlerin bakımları da Büyükşehir Belediyesine ait olduğu için Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü tarafından yapılacak."

 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.