Ali Dürüst'ten Kadıköy mesajı!

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, Sivasspor ile oynayacakları karşılaşma öncesinde NTV Spor mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Ali Dürüst'ten Kadıköy mesajı!


Sneijder ile yapılacak sözleşme için de konuşan Dürüst, "Bu sene sözleşmesinde tek senesi kalan oyuncularımız var. Bizim de konsantrasyonumuz maçlarla ilgili. Öncelikle kulübün menfaatleri, oyuncu ile örtüşürse sözleşme uzatma işlemi olabilir" ifadelerini kullandı.
 
 
Yeni yabancı kuralına hazırlandıklarını söyleyen G.Saraylı yönetici, "Arkadaşlar yabancı sistemi ile ilgili çalıştı. Biz de Abdurrahim bey ile birlikte bir toplantı yaptıkk. Biz de bir program yapacağız. Yönetimde olalım, ya da olmayalım, bu 14 kuralı Galatasaray'a nasıl adapte olur çalışacağız. Ben memnunum. Bir esneklik sağlayacak. ama daha profesyonel davranmak lazım, transferler, profesyonellertarafından yönlendirilmeli" şeklinde değerlendirme yaptı.
 
 
Aysal yönetiminin Mali Genel Kurul'da ibra edilmeyeceği iddiaları sorulan Dürüst, "Mali Genel Kurullar her zaman demokratik ortamda olmuştur, yine öyle olacak. Gelen yönetimler kulübe hizmet için gelmiştir. Bunun da değerlendirileceği yer orasıdır" şeklinde cevap verdi.
 
Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2015, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.