Aksaraylarda oturanlar, bizim halimizden anlamaz!

3 Ocak 2015 tarihinde Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde yapılacak olan MHP Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı'nın 1. Olağan Kongresi için yeniden başkan adayı olduğunu açıklayan Mustafa Akpınar, önemli açıklamalarda bulundu.

Aksaraylarda oturanlar, bizim halimizden anlamaz!
banner150

MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, iktidarı hedef alarak "Aksaraylarda bir eli yağda bir eli balda oturanlar; Baydemirli'deki, Elmalar'daki, Erkenez'deki vatandaşın halinden ne anlar?" eleştirisinde bulundu.

 

3 Ocak 2015 tarihinde Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde yapılacak olan MHP Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı'nın 1. Olağan Kongresi için yeniden başkan adayı olduğunu açıklayan Mustafa Akpınar, "Bir yıldır yürüttüğüm Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı görevine yeniden adayım" dedi.

 

Kervanhan'da düzenlediği kahvaltının ardından bir açıklama yapan Akpınar, Dulkadiroğlu'nda belediye teşkilatı kurulalı 8 ay olduğuna dikkat çekerek "Bu 8 aylık süre içerisinde bir muhalefet olarak belediyeyi hiç eleştirmedik, olumsuz bir şey söylemedik. Ama geçen 8 aylık süre içerisinde bölgemiz Dulkadiroğlu belediyecilik anlamında hiç olumlu bir hizmet almadı. Artık, muhalefet olarak sessiz kalmayacağız" dedi.

 

AYRINTILAR GELİYOR

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.