Akli dengesi bozulan Özgür'e 5 milyon TL tazminat!

İzmir'in Karabağlar ilçesinde 15 yıl önce önce gittiği camide minare aleminin başına düşmesi sonucu akli dengesi bozulan Özgür Şen, 5 milyon TL tazminat kazandı

Akli dengesi bozulan Özgür'e 5 milyon TL tazminat!
banner150

İzmir'in Karabağlar ilçesinde 15 yıl önce önce gittiği camide minare aleminin başına düşmesi sonucu akli dengesi bozulan Özgür Şen, 5 milyon TL tazminat kazandı.

İzmir'in Karabağlar ilçesinde, 15 yıl önce cuma namazı için gittiği Yeşilyurt Ulu Cami'nin minaresinin aleminin başına düşmesi sonucu kafatasının bir bölümü alınan, akli melekelerini de büyük ölçüde yitiren Özgür Şen'in (37) ailesi, açtığı tazminat davasında 1 milyon 858 bin TL almaya hak kazandı. Kararın kesinleşmesi halinde ödenmesi gereken tazminatın yasal faiziyle birlikte 5 milyon TL'yi bulacağı belirtildi.

Üç kardeşin en küçüğü olan Özgür Şen'in bakımını, annesi Binnaz Şen ve ağabeyi Vural Şen üstlendi. Hem kanser hastası eşi İbrahim Şen'e, hem de oğluna bakan anne Binnaz Şen, "Parayla pulla işimiz yok. Bizler yaşlı insanlarız, bugün varız, yarın yokuz. Bizlere bir şey olursa, bu çocuğa kim bakacak? Konuşamıyor, doğru dürüst yürüyemiyor, okuyamıyor, yazamıyor. Ben oğlumu yaşarken kaybettim" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.