Akgemci aday adaylığını açıkladı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Prof. Dr. Tahir Akgemci, 7 Haziran'da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Akgemci aday adaylığını açıkladı

 

Son yerel seçimlerde MHP'nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Prof. Dr. Tahir Akgemci, 7 Haziran'da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

 

 

 

Parti İl Binası'nda İl Başkanı Süleyman Özer ve bazı partililerin de katıldığı basın toplantısında aday adaylığını açıklayan Akgemci, ülkenin çok zor bir süreçten geçtiğini belirterek, MHP iktidarı ile birlikte sorunların çözümleneceğini bildirdi.  Yerel seçimlerdeki adaylığını hatırlatan Prof. Dr. Akgemci; o zaman söylediklerini şimdi de söylemek zorunda kaldıklarını ve bu durumun da Kahramanmaraş'ın yerinde saydığının bir göstergesi olduğunu söyledi.

 

"Bizim derdimiz Türkiye, Türkiye bölünüyor" diyen MHP Aday Adayı Tahir Akgemci, iktidar partisi milletvekillerinin de durumu bildiği halde sessiz kaldığını ve bu duruma bir çözüm bulamadığını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2015, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.