AK Partili Mehmet Metiner'den AK Parti'ye ''çifte maaş'' uyarısı

AK Partili eski milletvekili ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanı Mehmet Metiner, bürokraside çift maaş uygulamasına son verilmesi gerektiğini belirterek, iktidara ''siyasi kırıma dönüşebilir'' uyarısı yaptı.

AK Partili Mehmet Metiner'den AK Parti'ye ''çifte maaş'' uyarısı

AK Partili Mehmet Metiner, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada AK Parti döneminde zirve yapan çift maaşlı bürokratlar tartışmasına katıldı. Kamuoyunda rahatsızlık yaratan duruma tepki gösteren Metiner, "Bürokraside çift maaş uygulamasına son verilmelidir" çağrısı yaptı.

Metiner'in Twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

Bürokraside çift maaş uygulamasına son verilmelidir. Makamın kendisi zaten payedir. Başka paylarla örselenmesine izin verilmemelidir. Bugünkü ekonomik koşullarda toplumun vicdanını rahatsız eden bu tür bir uygulama, siyasi kırıma dönüşebilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 2 ay Önce

Birbirinize yiyin

maraşlı
maraşlı - 2 ay Önce

yiyin ede yiyin aksırıncıya tıksırıncıya kadar yiyin; yerken size bakanların kızacağını sanmayın,siz yedikçe onlar mutlu olurlar .Arpa yemek için hayvanların geçmesini dört gözle bekleyen tavuklar gibi. Poklara saldıran tavuklar gibi onlarda sizin Poklarınıza saldıracaklar hem böylece iyilik yapmış olacaksınız.Siz yiyorsunuz hele bir sorsunlar bakalım niçin yiyorsunuz;Siz onlara iyilik yapmak için yiyorsunuz!

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.