Ahlaksız sapık! Metrobüste mastürbasyon skandalı...

İstanbul'da metrobüste bir kadını taciz ettiği ve ardından da mastürbasyon yaparak kendisini tatmin ettiği iddia edilen adamın görüntüleri çevredeki vatandaşlar ve sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

GÖRÜNTÜYÜ SOSYAL MEDYAYA BIRAKTI!

İstanbul'da F.Ö. adlı şüpheli, metrobüste bir kadına cinsel saldırıda bulundu. Tacize uğrayan kadın, çektiği videoyu sosyal medyaya koyarak tacizcisini ifşa etti.

Dün akşam sıralarında metrobüsle Avcılar yönüne giden bir kadın tacize uğradı. Tacize uğrayan kadın, oturduğu koltuğun yanında ayakta duran adamdan rahatsız oldu ve çantasını araya koydu. Temasın bilinçli olduğunu fark edince aradan çantasını kaldıran kadın, F.Ö.'nün fermuarının açık, cinsel organın dışarıda olduğunu gördü. Pantolonundaki ıslaklıkla beraber sapığın boşaldığını fark eden kadın, sapığı ifşa edip metrobüsten indirtti.

Yaşanan olay sonrası tacizci adamın görüntüleri, 'Biz değil siz utanacaksınız' diyen ve tacize uğrayan kadın tarafından saniye saniye kaydedildi...

İsmini vermek istemeyen ve tacize uğradığını belirten kadın konuştu.

Metrobüste girişte oturduğunu belirterek, tacizcinin ayakta dibine kadar geldiğini belirtti. Önce kendisine temas ettiğini anlatan kadın, metrobüsün, adamın bu kadar yakın durmasını gerektirecek kadar da kalabalık olmadığını aktardı.

Bir süre sonra adamdan şüphelenen kadın, uyuyor numarası yaptı. 'Gözümü kapatarak uyuyor numarası yaptım. Etek giymiştim bu yüzden fotoğraf çekmeye çalıştı. Yakınlığını hissedince gözümü açtım ve telefonunda fotoğraf galerisinde olduğunu gördüm' diyen kadın, tacizcinin daha sonra cinsel organını dışarı çıkararak elbisesine boşaldığını aktardı.

Bu andan sonra bağırarak tacizciyi ittirdiğini belirten kadın, diğer yolcuların da tacizciyi gördüğünü belirtti. 'Metrobüsü durdurduktan sonra aşağı indik ve diğer yolcularla birlikte yakaladık' diyen kadın, karakola giderek şikayetçi oldu.
Tacizcinin ise gözaltında olduğunu belirten kadının elbiseleri de incelenmek üzere alındı.

'BEN GÖRMÜŞTÜM'

Tacize uğrayan kadın, metrobüsün dışında olayı videoya çekti. Metrobüste kadının karşısında oturan bir görgü tanığı ise, 'Ben görmüştüm bu adamın ne yaptığını' diye konuştu.

PANTOLONUNDAN ÖRNEK ALINDI

Olay yerinden kaçmaya çalışan tacizci engellenip gözaltına alındı. Polisler, sapığın pantolonundan örnek aldı. Gözaltına alınan sapık, bugün mahkemeye çıkarılacak.

TREND TOPİC OLDU

Taciz sonrası sosyal medyada #MetrobüsteTacizVar etiketi Trend Topic (TT) olurken, Ekşi Sözlük'te de '23 nisan 2019 metrobüste yaşanan taciz' konusu gündem oldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 15:50
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.