Ağrı'da yasaklar ve kısıtlamalar kalktı mı?

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs vakalarının inişli çıkışlı yaşanmasıyla birlikte son dakika gündeme gelen Ağrı'da yasaklar ve kısıtlamalar kalktı mı? sorusunu araştırmaya başladı. İşte detaylar...

Ağrı'da yasaklar ve kısıtlamalar kalktı mı?

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanan kabine toplantısında, önemli kararlar alındı.

Türkiye'de koronavirüs salgını tablosunda görülen iyiye gidiş nedeniyle birçok ilde normalleşme kararı alındı. Peki normalleşme kararı alınanlar arasında Ağrı var mı?

Ağrı'da ikamet eden vatandaşlar Erdoğan'ın 'Mart ayını bekleyin' demesinin ardından o gün geldi çattı. 81 ilde uygulanan hafta sonu sokağa çıkma yasağının sona ereceği tarih, vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.

Bugün Kabine Toplantısı yapılacak. Kabine Toplantısı kararları arasında 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar için yeni kararlar verilirse haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

20 YAŞ ALTI SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ

20 yaş altı vatandaşlar gün içinde 13:00-16:00 saatleri arasında dışarıya çıkabiliyor. Diğer kalan saatlerde ise sokağa çıkmak yasak.

65 YAŞ ÜSTÜ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ

65 yaş üstü vatandaşlar gün içinde 10:00-13:00 saatleri arasında dışarıya çıkabilir. Diğer kalan saatlerde ise sokağa çıkma yasak.

AĞRI NÜFUSU:
Ağrı nüfusu 2020 yılına göre 535.435'dir.

Bu nüfus, 276.800 erkek ve 258.635 kadından oluşmaktadır.
Yüzde olarak ise: %51,70 erkek, %48,30 kadındır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.