7 Aralıktan KSÜ'ye Ziyaret

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’ye tebrik ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

7 Aralıktan KSÜ'ye Ziyaret
banner150

 

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’ye tebrik ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette Rektör Güvenç, KSÜ’nün başarılarıyla gurur duyduklarını belirterek Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci’ye yeni görevinde başarılar diledi. Prof. Dr. İsmail Güvenç ile bir süre görüşerek bilgi alışverişinde bulunan Rektör Deveci, Güvenç’in ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ve bir Kahramanmaraşlı olarak akademik ve idari tecrübelerinden ilerleyen zamanlarda istifade etmek istediklerini belirtti.

 

Rektör Güvenç de bu isteği tevazu ile karşılayarak, karşılıklı her türlü istişare ve tecrübe paylaşımının kendilerini memnun edeceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2015, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.