31 Ağustos günü geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanmıştı! Özel harekât polisi hayatını kaybetti

Bitlis’in Tatvan ilçesinde 31 Ağustos günü geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altına alınan özel harekât polisi Mert Altaş, bugün öğle saatlerinde hayatını kaybetti.

31 Ağustos günü geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanmıştı! Özel harekât polisi hayatını kaybetti
banner150

Bitlis’in Tatvan ilçesine bağlı Kıyıdüzü köyü yakınlarında 31 Ağustos günü geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altına alınan özel harekât polisi Mert Altaş, bugün öğle saatlerinde hayatını kaybetti. Polis memurunun vefat haberi yakınlarını ve ilçe halkını yasa boğarken, Altaş’ın naaşının Ahlat’a getirilerek yapılacak törenin ardından aile kabristanında defnedileceği belirtildi.

Tatvan ilçesine bağlı Kıyıdüzü köyü yakınlarında meydana gelen kazada Mert Altaş ile aynı araçta bulunan özel harekât polisi Mehmet Fatih Tatlısu hayatını kaybetmiş ve aynı gün Ahlat’ta Abdurrahman Gazi Mezarlığı’na defnedilmişti.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.